Informácie o nás

Cieľom nášho občianskeho združenia je zoskupovať osoby činné v ľadovom hokeji, rozvíjať túto športovú aktivitu na území okresu Levice, podporovať účasť svojich členov na súťažiach na Slovensku i v zahraničí, podporovať športovú činnosť detí a mládeže smerujúcu k ich neskoršiemu plnohodnotnému zapojeniu do hry ľadového hokeja.
Poslaním TJ Družstevník Starý Tekov je rozvoj psychických, fyzických, morálnych a etických vlastností svojich členov , podpora ich zdravia regeneráciou duševných a fyzických síl športom, aktívne využívanie voľného času, a podpora športu detí a mládeže so záujmom o ľadový hokej.
Pri napĺňaní cieľa TJ Družstevník Starý Tekov najmä:

• združuje fyzické osoby so záujmom o ľadový hokeji,
  • zabezpečuje účasť svojich členov v celoštátnych hokejových turnajoch,
  • organizuje súťaže a stretnutia členov i nečlenov s celoslovenskou pôsobnosťou,
  • organizuje mimošportové stretnutia členov TJ Družstevník Starý Tekov,
  • organizuje semináre s cieľom zvýšenia športových a morálnych kvalít členov TJ Družstevník Starý Tekov ,
  • organizuje športové podujatia pre deti a mládež , ale aj dospelú populáciu,
  • informuje o nadchádzajúcich  hokejových podujatiach na Slovensku i v zahraničí,
  • spolupracuje s inými športovými a záujmovými združeniami v Slovenskej republike,
  • získava sponzorov pre svoju činnosť,
  • zabezpečuje mediálnu propagáciu svojich sponzorov podľa svojich možností
  • vyvíja  činnosť v ekonomickej sfére , za účelom dosahovať rovnováhu medzi zdrojmi a potrebnými výdavkami,
  • môže odmeňovať svojich členov i nečlenov , podľa možností TJ Družstevník Starý Tekov,

Vedenie o.z. TJ Družstevník Starý Tekov

predseda TJ: MUDr. Viktor Faško

podpredseda TJ: Milan Bartoš

tajomník TJ: Mgr. Petr Mészároš

kontrolór TJ: Ing. Peter Štefan

doživotný čestný  predseda, žijúca legenda: Ján Hríbik (Janis Hribiks)

TJ Družstevník Starý Tekov
Tekovská 1, Starý Tekov 935 26

+421903865995

• 27.03.2018 11:51

TJ Družstevník Starý Tekov - Lehota Oilers 5:2 (1:0,3:0,1:2)

Góly: 4:15 Ján Hríbik, 19:47 Krajčík (Mejsnar), 25:20 Bohunický, 26:31 Bohunický (Ševčík), 41:29 Krajčík (Bohunický) - Ščensný, Viskup Zostava: Meszároš-Ševčík,Štefan, Faško- Krajčík, Chlpík, Mejsnar- Hríbik Pet, Hribik J., Bohunický

• 19.03.2018 09:31

TJ Družstevník Starý Tekov - HC Flegmatici Nitra 6:10 (0:4,2:1,4:5)

Góly: 16:16 Bohunický (Rybár), 25:17 Krajčík (Bohunický), 34:36 Ján Hríbik (Krajčík), 37:56 Ján Hríbik (Faško, Chlpík), 40:58 rybár (Bohunický), 44:20 Ján Hríbik (Bohunický) - Švec 3, Kollár 2, Mrázik 2, Sladek, Sladečka, Chňapek Zostava: Novák-Senci P., Ševčík-Faško,Mazúch- Bohunický,...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

© 2015 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web zdarma!Webnode