Informácie o nás

Cieľom nášho občianskeho združenia je zoskupovať osoby činné v ľadovom hokeji, rozvíjať túto športovú aktivitu na území okresu Levice, podporovať účasť svojich členov na súťažiach na Slovensku i v zahraničí, podporovať športovú činnosť detí a mládeže smerujúcu k ich neskoršiemu plnohodnotnému zapojeniu do hry ľadového hokeja.
Poslaním TJ Družstevník Starý Tekov je rozvoj psychických, fyzických, morálnych a etických vlastností svojich členov , podpora ich zdravia regeneráciou duševných a fyzických síl športom, aktívne využívanie voľného času, a podpora športu detí a mládeže so záujmom o ľadový hokej.
Pri napĺňaní cieľa TJ Družstevník Starý Tekov najmä:

• združuje fyzické osoby so záujmom o ľadový hokeji,
  • zabezpečuje účasť svojich členov v celoštátnych hokejových turnajoch,
  • organizuje súťaže a stretnutia členov i nečlenov s celoslovenskou pôsobnosťou,
  • organizuje mimošportové stretnutia členov TJ Družstevník Starý Tekov,
  • organizuje semináre s cieľom zvýšenia športových a morálnych kvalít členov TJ Družstevník Starý Tekov ,
  • organizuje športové podujatia pre deti a mládež , ale aj dospelú populáciu,
  • informuje o nadchádzajúcich  hokejových podujatiach na Slovensku i v zahraničí,
  • spolupracuje s inými športovými a záujmovými združeniami v Slovenskej republike,
  • získava sponzorov pre svoju činnosť,
  • zabezpečuje mediálnu propagáciu svojich sponzorov podľa svojich možností
  • vyvíja  činnosť v ekonomickej sfére , za účelom dosahovať rovnováhu medzi zdrojmi a potrebnými výdavkami,
  • môže odmeňovať svojich členov i nečlenov , podľa možností TJ Družstevník Starý Tekov,

Vedenie o.z. TJ Družstevník Starý Tekov

predseda TJ: MUDr. Viktor Faško

podpredseda TJ: Milan Bartoš

tajomník TJ: Mgr. Petr Mészároš

kontrolór TJ: Ing. Peter Štefan

doživotný čestný  predseda, žijúca legenda: Ján Hríbik (Janis Hribiks)

TJ Družstevník Starý Tekov
Tekovská 1, Starý Tekov 935 26

+421903865995

• 08.08.2017 15:28

Odišli

Matúš Kúdela  - prestup RB Golden Taxi Levice (III.liga)  Milan Bartoš - nehrá, Roman Lukáč- nehrá, Marcel Klinčok - nehrá

• 07.08.2017 22:48

Nová sezóna

Hlavné zmeny po schôdzi: Druhá ASHL začne 9.9.2017 a bude mať 9 účastníkov: 1. MHK Zlaté Moravce 2. HK Lapáš Penguins 3. HK FANS Nitra 4. Nitra Soldiers 5. TJ Družstevník Starý Tekov 6. Lehota Oilers 7. HC Flegmatici Nitra 8. Angry Sheep Nové Zámky 9. HK 63 Sľažany Za víťazstvo bude 3, víťazstvo na...

© 2015 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web zdarma!Webnode